אשדוד - דף הבית
אשדוד,
   העיר הישראלית
Instagram כתוב לנו facebook מפות RSS
שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
עמוד הבית

תקציר

תיאור

תמונה

תאריך

תאריך תפוגה

מיקום

שיוך

מבזק?

מצב אישור
קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

ממשיכים במיזם שכולו טו"ב


פרויקט טוב
תאריך: 14/02/2016

במסגרת פרויקט טו"ב (טכנאים ובגרות) שמפעילה חברת החשמל בשיתוף מינהל החינוך בעיריית אשדוד, כחלק מהפעילות הקהילתית בבתי ספר בעיר, התקיימו לאחרונה פעילויות הסברה על חברת החשמל ופעילותה, הרצאות על התייעלות אנרגטית, חלוקת תעודות הצטיינות לתלמידים ונקבעו לתלמידים סיורים באתרי החברה השונים.

במסגרת שבוע ההיי-טק והתעשייה בבתי ספר תיכוניים באשדוד, התקיימו בתיכון מקיף ט' הרצאות וסקירות, כשאחד הפרקים היה הרצאה של  אנדי פלדמן, מהמשרד האזורי של חברת החשמל , בנושא  התייעלות אנרגטית ושימוש יעיל ומושכל בחשמל. בהרצאות הוצג גם פרויקט טו"ב (טכנאים ובגרות), במסגרתו חברת החשמל ועיריית אשדוד, יחד עם משרד החינוך והתאחדות התעשיינים, מכשירות טכנאים בעלי תעודת בגרות שיוכלו להצטרף כעובדים בתעשייה וחלקם כבר במהלך שירותם הצבאי.

באירוע נוסף, התקיים טקס חלוקת תעודות ופרסים למצטייני תכנית תלמידי טו"ב בתיכון מקיף ח'. מנהל ביה"ס מר צוריאל דביר שיבח את חברת החשמל על השותפות הרציפה והמקצועית וציין את הערכתו הרבה לחברת החשמל בהעברת הידע המקצועי, באירוח ובהשקעתם בתלמידים לאורך שנים. "חשיבות החשיפה, מעבר לעשייה ולערכים אליהם נחשפים התלמידים, הינה בעצם הדרבון ויצירת מוטיבציה ללמידה ערכית ומשמעותית הרלוונטית לתלמיד ולהתפתחותו המקצועית העתידית." אמר והוסיף "הנהלת בית הספר ומוריו מייחסים חשיבות רבה למסלול זה ושוקדים על קידומו וטיפוחו". כמו כן הדגיש הוא כי "רובם המכריע של תלמידינו ממשיכים בין כתלי ביה"ס בלימודים לתואר טכנאי, ורבים מאד ממשיכים ביוזמתם ללמוד במסלול הנדסאים ולאחר מכן מתגייסים לצה"ל ותורמים תרומתם לצבא ולמדינה" אמר צוריאל.

כך מתוכננים גם תלמידי כיתות י"ב לבקר במחלקת קשר ואלקטרוניקה בחברת החשמל, במרכז המבקרים "אורות רבין" ובבית החכם באתר ההדרכה חפציבה. בהמשך יתלוו התלמידים לעובדי השטח של חברת החשמל במגוון פעילויות בשטח. 

זו השנה השישית שחברת חשמל ועיריית אשדוד שותפות בתכנית טו"ב (טכנאים ובגרות), במגמה להכשיר טכנאים בעלי תעודת בגרות שיוכלו להצטרף כעובדים בתעשייה. מסלול הלימודים הייחודי מנסה לגשר על מחסור מתמשך בטכנאים בעלי תעודת בגרות המתאימים לתעשייה. חברת החשמל שותפה בתכנית מראשיתה ואף זכתה בתעודת הוקרה ממנכ"ל משרד החינוך. בתי הספר המשתתפים בתכנית מחויבים למצוא מפעל מאמץ אשר יארחו אותם לביקורים במפעל ויישאו הרצאות של בעלי תפקידים.

מנהל מרכז השירות 103 במחוז הדרום של חברת החשמל, יששכר מקונן,  ברך את התלמידים בטקס הענקת התעודות על השתתפותם בתכנית וציין כי "הצלחתכם היא ההצלחה שלנו. השאיפה שלכם למצוינות תוביל אתכם להיות מובילים בתחומכם. חברת החשמל במסגרת פעילותה בקהילה מקדמת את דור העתיד דרך פעילויות חינוכיות ואתם חלק מעשייה נפלאה זו".

סמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת של חברת החשמל, אורן הלמן: "חברת החשמל רואה חשיבות בקיום פעילות קהילתית ברחבי הארץ לבני נוער, בנושאים משמעותיים לקהילה ולמדינה. אנו גאים בתרומתנו לקהילה ובמיזם זה, המכשיר בני נוער להשתלבות במקצועות חיוניים ומשמעותיים בצה"ל ולאחר מכן בסקטור העבודה הטכנולוגי במדינה".

מבזקים
18/1/17
ביום חמישי 19/1/17, בין השעות 18:00
18/1/17
אימון אישי, חיזוק הדימוי העצמי, שינוי
18/1/17
ביום חמישי הקרוב, עם חנוכת אתר הסקייטפארק
16/1/17
מסגרת פרויקט תחבורה ירוקה באשדוד,יבוצעו
15/1/17
הסייעות בבית ספר גוונים עובדות קשה כל
15/1/17
כ-200 בתי ספר בישראל השתתפו בקורס יזמים
11/1/17
מעל 150 משקיעים, אנשי עסקים, יזמים,
9/1/17
טקס זיכרון משלחת פולין עם ניצולי שואה
3/1/17
החווה למדעי החקלאות והסביבה, בשיתוף
3/1/17
כמיטב המסורת האשדודית, מחלקת ההתנדבות
<>
אבגדהוש
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

ארנונה מקוון

צו ארנונה


 

כל הזכויות שמורות © 2011 עיריית אשדוד  עיצוב אתר: NivDesign  נבנה ע"י החברה לאוטומציה
לעמוד הבית  |  הפוך לעמוד הבית  |  הוסף למועודפים  |  הצהרת פרטיות  |  זכויות  |  הדפסה  |  שלח לחבר  |  צור קשר