אשדוד - דף הבית
אשדוד,
   העיר הישראלית
Instagram כתוב לנו facebook מפות RSS
שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
עמוד הבית

תקציר

תיאור

תמונה

תאריך

תאריך תפוגה

מיקום

שיוך

מבזק?

מצב אישור
קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

עתיד בטוח


יום שיא במרכז להתמכרויות
תאריך: 31/05/2016

"אנו שמחים לבשרך שנבחרת המנהיגות הצעירה מבית ספרך זכתה במקום השלישי בתחרות המיזמים למניעת אלימות שנערכה מטעם 'עתיד בטוח'" כך מבשר ד"ר אבי צפרוני, בשם חברי ועדת התחרות, למנהלת בית הספר גב' אילנה אוחיון על הזכייה המכובדת ומזמין אותה לטקס חלוקת הפרסים ותעודות ההערכה שיתקיים בסוף השבוע במכללת לוינסקי בתל אביב.

 

ביום שישי הקרוב, ב-3/6/16, תצא משלחת מבית ספר אריאל באשדוד ותשתתף בטקס הסיום למיזם "עתיד בטוח" שיתקיים במכללת לוינסקי בתל אביב. המשלחת מאריאל שתכלול את מנהלת בית הספר, הצוות החינוכי, נציגי הנבחרת הזוכה ונציגי הורים, תקבל במעמד הטקס פרס הוקרה ותעודת ההערכה על זכייתה במקום השלישי בתחרות הארצית למניעת אלימות.

"עתיד בטוח" הוא מיזם ארצי שנועד לקדם ערכים המבטיחים את שלום הילד וביטחונו האישי. "זכותו של כל ילד וילדה לביטחון אישי ולתחושה של מוגנות על נפשו, גופו ורכושו היא זכות יסוד" אומרים במינהל החינוך ומציינים כי לתחרות ניגשים מוסדות חינוך מכל הארץ בהתאם לתקנון העמותה המנהלת את המיזם. התכנית עצמה נועדה להתמודד עם מציאות מצערת של חיכוכים, קטטות, הצקות, איומים ולאחרונה היא פלשה אל תוך הבית וחדרי הילדים באמצעות הרשתות החברתיות. "שוב אין מקום בטוח והדרך הנכונה להתמודדות היא באמצעות הילדים עצמם, אשר בכוחם להשפיע ולשנות את תמונת המציאות הזו" מסבירים אנשי חינוך המלווים את התכנית.

התכנית באשדוד פועלת מזה כ-5 שנים בשיתוף הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות, בניהולה של גב' סימונה מורלי, במסגרת תכנית מוגנות חברתית של "עיר ללא אלימות" באשדוד. רכז המוגנות רותם מגידיהפועל בבית ספר אריאל זו שנה ראשונה, עוסק במניעת אלימות, שוטטות והקמת נבחרות מנהיגות צעירה בנושאים של מניעת אלימות. ביום השיא שנערך בביה"ס אריאל בסימן "לוקחים מנהיגות ונאבקים באלימות", נבחרת המנהיגות הצעירה של ביה"ס הציגה מופע בשם "אפשר גם אחרת". התלמידים הציגו סיטואציות אנטי חברתיות מחיי היומיום של ביה"ס ואת הפתרונות החינוכיים אותם הם למדו במהלך כל השנה.

מעניין ומרתק היה להיחשף לעבודת תלמידי אריאל, עם הצוות החינוכי של בית הספר, ולראות את התהליך שהם עברו עד להגשת המוצר הסופי. את עבודתם הם יוכלו להציג בטקס הסיום, להסביר לנוכחים על הפרויקט, הנושא הנבחר, איסוף החומר וגיבוש הקונצפט, תהליך העבודה והדינמיקה בקבוצה, מה המטרות ומי קבוצת היעד. על כך אומרת גב' אוחיון כי היא גאה בתלמידיה ובצוות החינוכי אשר עשו עבודה מרשימה והביאו כבוד לבית הספר ולעיר.

מנהלת אגף חטיבה צעירה גב' מרטין עובדיה מסרה תודתה והערכתה למנהלת בית הספר ולצוות החינוכי וציינה לשבח את בית הספר אשר מתמודד עם אתגרים ברצינות ובאופן מקצועי כך שהתוצאה והזכייה בהחלט מדברות בעד עצמן.

הטקס כאמור יתקיים ביום שישי הקרוב בתל אביב, בו יוענקו פרסים כספיים ותעודות הערכה לקבוצות הזוכות. בתי הספר הזוכים רשאים לממש את הפרס על פי שיקול דעתם החינוכי.

 

מבזקים
16/8/17
המרכז לשירות משמעותי וחיילי הנח"ל
14/8/17
מרכז קהילתי הנותן תמיכה למרבית צרכי
10/8/17
תושבים יקרים, לרגל פסטיבל הים התיכון
9/8/17
האפליקציה "אשדודית" הכוללת
8/8/17
עבודות על שד' מנחם בגין מיום ראשון,
8/8/17
המרחב הציבורי באשדוד לובש פנים חדשות
7/8/17
אוטוטו מתחילה שנת לימודים חדשה ולבית
6/8/17
אשדוד רושמת את כמות התלמידים הגבוהה
31/7/17
סן זהנג ז'ו (SEN ZHANG ZU), נספח ההגנה
30/7/17
הוא כבר עשה זאת עשר פעמים אלא שהפעם
<>
אבגדהוש
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

ארנונה מקוון

צו ארנונה


 

כל הזכויות שמורות © 2011 עיריית אשדוד  עיצוב אתר: NivDesign  נבנה ע"י החברה לאוטומציה
לעמוד הבית  |  הפוך לעמוד הבית  |  הוסף למועודפים  |  הצהרת פרטיות  |  זכויות  |  הדפסה  |  שלח לחבר  |  צור קשר