אשדוד - דף הבית
אשדוד,
   העיר הישראלית
Instagram כתוב לנו facebook מפות RSS
שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
עמוד הבית

תקציר

תיאור

תמונה

תאריך

תאריך תפוגה

מיקום

שיוך

מבזק?

מצב אישור
קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חושבים קדימה - יום שיא במתמטיקה


יחיאל לסרי וזאב אלקין בבית ספר עלית
תאריך: 28/06/2016

בית ספר עלית שובו אירח השבוע את השר זאב אלקין ואת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. התלמידים הוכיחו רמת לימודים גבוהה, בקיאות בתחום המתמטיקה ויכולת ורבאלית מרשימה כשהציגו בפני האורחים את פעילותם. בשנה הבאה פותח בית הספר כיתות מופת אשר יצטרפו לעוד כמה תכניות מעניינות שבית הספר מפעיל.

בית ספר "עילית שובו אשדוד" זכה השבוע לביקור מיוחד. השר לענייני ירושלים ומורשת חה"כ זאב אלקין הגיע לבית הספר יחד עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, והיה לאורחם המיוחד של הנהלת בית הספר והתלמידים. הביקור התקיים במסגרת יום המתמטיקה שנערך בבית הספר, תחת הכותרת "חושבים קדימה".

"השר עמד במילתו" מחמיאים בבית הספר ומציינים כי היתה פנייה אל השר, בהיותו עדיין שר הקליטה, וביקשו ממנו להתארח בבית הספר באירוע יום המתמטיקה שבית הספר מארגן. השר נענה אז בחיוב כאות הערכה לבית הספר שקלט לא מעט עולים, והשבוע פרע השר את השטר והגיע לבית הספר בתפקידו החדש השר לענייני ירושלים ומורשת.

ראש העיר ד"ר לסרי ליווה את השר אלקין לבית הספר ואת פניהם קיבלה מנהלת בית הספר הגב' מלכי שיינין, צוות המורים ותלמידי בית הספר. ילדי ביה"ס קדמו את הפמליה המכובדת בדגלים ובשירה ולאחריה הציגו חלק מהפעילות שנערכה לקראת ובמהלך יום המתמטיקה. "אירוע זה מסכם למעשה, פעילות ולמידה לאורך כל שנה"ל, תוך שימת דגש על שיעורי מתמטיקה מתוקשבים ברמה גבוהה, שיעורים בחינוך פיננסי והשתתפות בפרויקט 'מצוינות אלפיים''" אומרת גב' שיינין, המנהלת הנמרצת שהביאה את בית הספר להישגים מרשימים. השר וראש העיר ביקרו בכיתות ז', ח', שוחחו עם התלמידים והתרשמו מהרמה הלימודית שהציגו. כן ביקרו בחדר הספרייה ובאולם המרכזי וסביב שולחנות ערוכים קבלו סקירה על התוכניות החינוכיות ועל הישגי בית הספר.

בתוך כך ציינו בבית הספר כי לקראת פתיחתה של כיתת מופ"ת בשנה"ל הבאה, נפתחה בביה"ס מכינה מיוחדת המורכבת מתמהיל מובנה שנועד למנף את התלמידים מבחינה לוגית ומתמטית. כמו כן יכלו האורחים להתרשם מנציגי העולים החדשים המשולבים בביה"ס והביעו הערכה והנאה גלויה לנוכח סיפורי קליטתם בארץ, בצורה טובה וחמימה, הודות למסירות הצוות ולימודי השפה בביה"ס.

בהמשך סיירו האורחים בחדרי הפעילות ונחשפו לכמה מהפרויקטים שמפעל בית הספר, כדוגמת: מספר חזק - משחק אינטראקטיבי, תחרותי ומרתק כאשר על המסך מופיעה בעיה מתמטית והתלמידים אמורים לענות במהירות באופן אלקטרוני. הנקודות נצברות על המסך עד להכרזת המנצח. שובו מרקט - דוכני מכירות של פרסים המתומחרים במטבע חוץ, כאשר התלמידים נדרשים להמיר את הסכום לשקלי חדשים. שילוב של ידע מתמטי ופיננסי כאחד. סיעור מוחות ושוב חישוב - משחקי לוגיקה וחשבון בפורמט מוגדל, לוח סודוקו ענק, משחקי סדרות מורכבים ועוד. משחקים המשלבים חשיבה והנאה כאחד.

חברי המשלחת ציינו את התרשמותם מביה"ס, מהיחס החם של הצוות מרמתם הגבוהה של התלמידים, מהחינוך המוקפד ומגילויי האכפתיות שבית הספר משדר. גב' שיינין הודתה לאורחים החשובים שכבדו את ביה"ס ובמיוחד לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על השתדלותו הרבה עבור ביה"ס וציינה את פעילותו ברוב מעש וכישרון למנף את העיר בכל התחומים, לרווחת תושביה.

מבזקים
16/8/17
המרכז לשירות משמעותי וחיילי הנח"ל
14/8/17
מרכז קהילתי הנותן תמיכה למרבית צרכי
10/8/17
תושבים יקרים, לרגל פסטיבל הים התיכון
9/8/17
האפליקציה "אשדודית" הכוללת
8/8/17
עבודות על שד' מנחם בגין מיום ראשון,
8/8/17
המרחב הציבורי באשדוד לובש פנים חדשות
7/8/17
אוטוטו מתחילה שנת לימודים חדשה ולבית
6/8/17
אשדוד רושמת את כמות התלמידים הגבוהה
31/7/17
סן זהנג ז'ו (SEN ZHANG ZU), נספח ההגנה
30/7/17
הוא כבר עשה זאת עשר פעמים אלא שהפעם
<>
אבגדהוש
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

ארנונה מקוון

צו ארנונה


 

כל הזכויות שמורות © 2011 עיריית אשדוד  עיצוב אתר: NivDesign  נבנה ע"י החברה לאוטומציה
לעמוד הבית  |  הפוך לעמוד הבית  |  הוסף למועודפים  |  הצהרת פרטיות  |  זכויות  |  הדפסה  |  שלח לחבר  |  צור קשר