אשדוד - דף הבית
אשדוד,
   העיר הישראלית
Instagram כתוב לנו facebook מפות RSS
שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
עמוד הבית

תקציר

תיאור

תמונה

תאריך

תאריך תפוגה

מיקום

שיוך

מבזק?

מצב אישור
קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מנקים את הבית, שומרים על העיר


מנקים את הבית, שומרים על העיר
תאריך: 20/03/2017

יחידות מינהל התפעול מצויים כבר בלבה של פעילות על מנת להבטיח שגם השנה יהיה לנו חג פסח כשר ונקי. עובדי האגף לשירותי ניקיון, פינוי אשפה ועובדי השטח, כמו גם מינהלות הרבעים, אנשי המוקד העירוני ומחלקות הפיקוח – כולם מטים שכם לעבודה מאומצת וקוראים לציבור לשיתוף פעולה כמו אשתקד. רק יחד נוכל לעמוד באתגר.

תושבי אשדוד נענו בשנים האחרונות לקריאת העירייה ודאגו להוציא את כל הפסולת לפני חג הפסח. גם השנה יוצאת קריאה דומה והציבור מתבקש להוציא את האשפה בהקדם ולא להותיר פסולת לדקה ה-90. בישיבת עבודה שקיים ראש מינהל התפעול מר שלמה רוטנברג בלשכתו, כהכנה לקראת הפסח, הוא עמד על כך ש"שיתופי פעולה, עבודה מתואמת וחכמה ותכנון מדוקדק המלווה בשיתוף של הציבור, יביא לכך שגם השנה ניכנס לחג כשהעיר נקייה ומאירת פנים".

כבכל שנה, ניקיון, מיחזור, גיזום, פסולת בניה, אריזות וניקוש צמחיה הם חלק מהמשימות שמעסיקות כל משפחה, עד רגע לפני כניסת החג. עבודות הניקיון לא מדלגות על איש ובעיני רבים זה הזמן לערוך שיפוצים, לצבוע את הבית, להחליף ריהוט, להיפטר מבגדים ישנים, לרענן את המלתחה ולהחליף את כלי המטבח. כולם עמלים "לצחצח" את הבית ובהזדמנות זו מוציאים מהבתים כמויות של פסולת. זה בהחלט ראוי ויאה אבל חשוב יעשו זאת נכון. "תמונת המצב הזו מוכרת וידועה ומכאן החשיבות למודעות הציבורית ולמעורבותו הפעילה" אומרים במינהל התפעול.

היערכותם של יחידות התפעול נועדו להתמודד עם אתגר לא פשוט – פינוי של מאות טונות אשפה ביתית וערמות סוגי פסולת לא שגרתיים! אתגר כזה יכול להצליח רק בשיתוף פעולה הדוק עם הציבור. "כמויות הפסולת האדירות מחייבות את כולם לשיתוף פעולה, כולל הציבור" אומרים בשירותי הניקיון ומדגישים כי "אם הציבור יפעל לפני הנחיות המינהל נצלח את האתגר ביחד".

המשימות הן רבות והן מקיפות את כל יחידות התפעול. אגף הנטיעות, אגף חופים, הפיקוח העירוני והמוקד העירוני כמו גם מינהלות הרבעים, הפיקוח ושירותי הניקיון – כולם נערכו לקראת המשימות שבאחריותם. גיזום ושמירה על גזרת החוף, טיפול ומעקב אחר משליכי פסולת, טיפול בפניות הציבור, פעילות מול תושבי הרובע והסוחרים ותגבור ימים ושעות פינוי ככל שנצטרך. להלן דגשים לציבור:
• פסולת ביתית – הוצאת הפסולת הכי מוקדם שאפשר!
• פסולת בנייה – רק לאתרים מורשים!
• גזם וגרוטאות – בהקדם האפשרי ולהניח במקום המתאים.
• פסולת למיחזור – לכלי האצירה הרלוונטיים.

כמו כן הציבור נדרש לזהירות בעת ביעור חמץ ובודאי שלא לסכן את הציבור או לפגוע ברכוש הציבורי. במינהלות הרבעים יערכו סיורים, יוצבו חביות והפסולת תפונה בהקדם, במיוחד פסולת מוצקה או פריטי ריהוט ישנים.

פרטים נוספים ומידע במוקד 106. יחד דואגים לאשדוד יפה ונקייה.

מבזקים
23/4/17
את הסלרי כולנו מכירים אך איננו יודעים
23/4/17
מרתון הפיתוח הטכנולוגי (האקתון) הראשון
6/4/17
במסגרת פרויקט "תחבורה ירוקה",
5/4/17
עיריית אשדוד מאפשרת חניה חינם ברחבי
4/4/17
ההכנות לפסח בעצומן. כולם עסוקים בעבודות
4/4/17
גדולה נתינה שמשמחת את הנותן ומעשירה
4/4/17
חודש האביב הוא גם תחילת עונת היתושים.
4/4/17
הכלב הוא ידידו הנאמן של האדם. כך למדנו
3/4/17
   עו”ס במחלקה לטיפול בנוער וצעירים
3/4/17
ישיבה מועצת העיר הקרובה תתקיים באולם
<>
אבגדהוש
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

ארנונה מקוון

צו ארנונה


 

כל הזכויות שמורות © 2011 עיריית אשדוד  עיצוב אתר: NivDesign  נבנה ע"י החברה לאוטומציה
לעמוד הבית  |  הפוך לעמוד הבית  |  הוסף למועודפים  |  הצהרת פרטיות  |  זכויות  |  הדפסה  |  שלח לחבר  |  צור קשר